Author: h***i
Date:
Review: Very impressive love it So nice Like it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 黑色
尺寸: Mask with Neck
Mask with Neck
| Material | Silicone |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 28.5 cm |
| 高度 | 4.7 cm |
| SKU | sb2412296426691415 |
Brand Name: dr realpen
Quality: 1003905 people said the quality is very good!
Author: h***i
Date:
Review: Very impressive love it So nice Like it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 黑色
尺寸: Mask with Neck
Author: P***g
Date:
Review: I love it so much! My skin make more radiant and soft.
顏色: 黑色
尺寸: Mask with Neck
Author: n***9
Date:
Review: I’m really impressed with this LED Face Mask with Red Light Therapy! The quality is excellent, and it arrived in secure, well-presented packaging. It works exactly as described and feels effective during use. I would highly recommend this if you’re looking for a reliable, good-quality LED face and neck mask. Definitely worth it!
顏色: 黑色
尺寸: Mask with Neck
Author: 6***2
Date:
Review: Maganda maganda maganda Maganda maganda maganda Maganda maganda maganda
顏色: 黑色
尺寸: Mask with Neck
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.