
lyanxinlei 2025新款二合一苹果形头皮按摩器 - 硅胶洗发刷,干湿两用,适用于头发、造型、护发、上学、返校、旅行、居家、SPA、按摩等场合。
SKU: sb260310153215764455396
Price and availability
NT$79
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Silicone |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Grey |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb260310153215764455396 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.